header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Новини

Чеські визнавачі дипломів познайомилися із оновленою системою освіти України

19 травня 2016 року в Празі відбувся семінар, присвячений системі освіти України, організований Міністерством освіти, молоді та спорту Чеської Республіки.

Детальніше...

Семінар із системи освіти України та Республіки Білорусь

За запрошенням організатора Norwegian Agency of Quality Assurance in Education (NOKUT), у м. Осло (Королівство Норвегія) 09.05.2016 відбувся міжнародний семінар у сфері методології та практики визнання іноземних документів про освіту.

Детальніше...

Вимоги до оформлення освітніх документів іноземних студентів

До уваги ВНЗ! Просимо врахувати наведену інформацію під час замовлення бланків документів та підготовки їх до видачі. 

Детальніше...

Путь на сайте

Цей реєстр апостилів містить відомості про апостилі до документів, що стосуються сфери освіти і науки і видані в Україні. Пошук працює по апостилям, виданим Міністерством освіти і науки України, починаючи з 18.01.2013. Для перевірки апостиля введіть його номер (пункт 8 штампу) та додатковий номер, що знаходиться вище штрих-коду, а також дату видачі апостиля (пункт 6 штампу). Зверніть увагу, всі три поля обов’язкові для заповнення.

Якщо при заповнені всіх трьох полів Ви не отримуєте підтвердження апостиля, виданого після 18.01.2013, або необхідно перевірити апостиль, виданий раніше цієї дати, просимо надіслати запит на адресу нашого Центру в зручний для Вас спосіб.

E-mail: centre@enic.in.ua

Факс: +38044 4846425

Номер апостилю *  
Номер заяви *  
Дата апостилю *  
   


За поданими параметрами нічого не знайдено