header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

Оформлення українських документів про освіту. Запрошуємо на семінар

Швидка допомога фахівцям українських ЗВО з оформлення документів про освіту: 19 квітня 2018 року ENIC Ukraine проведе семінар-тренінг «Оформлення українськими закладами вищої освіти документів про освіту: особливості та проблемні питання»

У межах діяльності, спрямованої на  інформаційну підтримку роботи українських закладів вищої освіти відповідно до чинного законодавства і міжнародних стандартів, Національний інформаційний центр академічної мобільності ENIC Ukraine (ДП «Інформаційно-іміджевий центр» Міністерства освіти і науки України) регулярно організовує інформаційно-навчальні заходи з актуальних тем і проблем.

19 квітня 2018 у відповідь на численні запити українських закладів вищої освіти Національний інформаційний центр академічної мобільності ENIC Ukraine проведе семінар-тренінг для фахівців закладів вищої освіти на тему: «Оформлення українськими закладами вищої освіти документів про освіту: особливості та проблемні питання».

Провідні фахівці Центру проведуть інтенсивне навчання щодо коректного оформлення та змістового наповнення документів про освіту, детально проаналізують типові помилки закладів вищої освіти під час виготовлення документів про вищу освіту та додатків до них, дадуть відповіді на запитання учасників. 

Для участі в семінарі необхідно ознайомитися із запрошенням, заповнити і надіслати реєстраційну форму на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або факсом +38 (044) 484-64-25.