header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

Зустріч ENIC Ukraine з гостями із СIMEA Italy

Делегація Інформаційного центру академічної мобільності та еквівалентності Італії – СIMEA на чолі із заступником директора Центра Кіарою Фінокчайетті, 4 - 5 травня 2017 року відвідали Центр ENIC Ukraine. Обидва центри входять до міжнародної мережі європейських національних інформаційних центрів академічної мобільності ENIC.

Цілями візиту був обмін досвідом визнання документів про освіту, роз'яснення особливостей систем освіти України та Італії, а також – офіційне завершення проекту Scan-D2.

Мета Scan-D2 – збір зразків національних освітніх документів з закладів вищої освіти 10 країн-учасниць: Вірменії, Австрії, Естонії, Франції, Ірландії, Італії, Норвегії, Польщі, Румунії та України. Роботи координуються національними центрами інформації та визнання, які входять до міжнародної мережі ENIC-NARIC. В Україні проект здійснювався Національним інформаційним центром академічної мобільності (ENIC Ukraine), функції якого виконує Державне підприємство «Інформаційно-іміджевий центр» Міністерства освіти і науки України. Проект здійснювався за підтримки Європейської комісії в рамках програми Erasmus+.

2017

Фахівці ENIC Ukraine провели презентацію з докладним описом системи освіти України та відповіли на всі питання, які цікавили гостей з Італії. У свою чергу, фахівці Центру СIMEA розповіли про особливості системи освіти Італії. Також сторони обговорили актуальні питання визнання іноземних документів, в тому числі з невизнаних територій.

Команда Центру ENIC Ukraine вдячна Інформаційному центру академічної мобільності та еквівалентності Італії – СIMEA за можливість участі в міжнародному проекті Scan-D2. На зустрічі обговорювалися можливості подальшої співпраці та участі України в наступних міжнародних проектах.

Подібні заходи допомагають краще пізнати структуру систем освіти, і спрямовані на спрощення процедур взаємного визнання документів про освіту.

2017