header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

Візит данської делегації до Національного інформаційного центру ENIC Ukraine

30 травня 2018 року Національний інформаційний центр ENIC Ukraine (ДП «Інформаційно-іміджевий центр» МОН України) з робочим візитом відвідала делегація Данської агенції з міжнародного працевлаштування та інтеграції і Данського національного центру ідентифікації осіб Міністерства імміграції і інтеграції Королівства Данії, а також консульського відділу Посольства Королівства Данії в Україні.

Фахівці Національного інформаційного центру ENIC Ukraine на прохання данських колег підготували змістовну презентацію системи освіти  України, огляд чинних зразків освітніх документів, особливостей деяких освітніх програм, інструментів перевірки автентичності українських документів про освіту, окреслили проблемні питання, пов’язані з тимчасовою окупацією окремих територій України.

Особливу увагу приділили системі аграрної освіти в Україні, тому що аграрний сектор, на думку данських фахівців з питань міграції, є одним з найбільш перспективних у галузі академічної й трудової мобільності українських громадян до Королівства Данії.

З’ясували, що особливим попитом наразі користуються програми виробничих практик студентів сільськогосподарських спеціальностей українських закладів вищої і професійно-технічної освіти на базі данських аграрних підприємств тривалістю 6-12 місяців. У данських партнерів є певні вимоги щодо коректного документального супроводу цих програм і подальшої розбудови взаємовигідного співробітництва між двома країнами у галузі академічних обмінів і економічної співпраці. Саме тому, майже десятирічний досвід Національного інформаційного центру ENIC Ukraine (ДП «Інформаційно-іміджевий центр» МОН України) з верифікації і визнання документів, а також академічної мобільності стане у нагоді в оптимізації таких інтеграційних процесів.

У результаті зустрічі досягнуто домовленостей про обмін інформацією і подальшу плідну співпрацю між ENIC Ukraine і Данською агенцією з міжнародного працевлаштування та інтеграції, Данським національним центром ідентифікації осіб Міністерства Імміграції і Інтеграції Королівства Данії і консульським відділом Посольства Королівства Данії в Україні.

Від імені всієї команди ENIC Ukraine висловлюємо щиру подяку данським партнерам і консульському відділу Посольства Королівства Данії за співпрацю, а також інтерес до діяльності нашого Центру і сприяння інтеграції України в європейський простір.