header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

ENIC Ukraine для ЗВО: 24 вересня 2020 року стартує серія онлайн навчань з визнання іноземних кваліфікацій для учасників мережі UaReNet

Команда ENIC Ukraine щиро вітає всіх з початком нового навчального року та радо повідомляє про відновлення серії навчальних заходів, проведення яких довелося скоригувати через карантин.

Для учасників Всеукраїнської мережі з визнання кваліфікацій UaReNet координатор мережі ENIC Ukraine (ДП «Інформаційно-іміджевий центр» у сфері управління Міністерства освіти і науки України) розпочинає онлайн навчання з актуальних питань визнання кваліфікацій. Запрошуємо на семінар фахівців ЗВО, відповідальних за визнання іноземних кваліфікацій, співробітників відділів міжнародних зв’язків і приймальних комісій та інших зацікавлених осіб.

Перше навчання в онлайн форматі на тему: «Загальнонаціональний облік свідоцтв про визнання кваліфікацій: підготовка висновків та реєстрація свідоцтв про визнання закладами вищої освіти» відбудеться 24 вересня 2020 року, з 10 до 12 години.

Під час онлайн навчання наша команда допоможе колегам із ЗВО підвищити рівень майстерності щодо коректної, оперативної і якісної підготовки висновків комісій ЗВО про визнання іноземного документа про освіту і реєстрації свідоцтв про визнання іноземних документів про освіту у журналі електронного обліку Міністерства освіти і науки України.

За результатами навчання учасники отримають відповідні сертифікати із вказанням теми і кількості годин. Завантажте програму заходу, умови участі та реєстраційну форму.