header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

Міжнародний онлайн семінар «Підтримуємо Лісабонську конвенцію про визнання»

16 квітня 2021 року в онлайн-просторі відбудеться міжнародний онлайн семінар «Підтримуємо Лісабонську конвенцію про визнання» за результатами проєкту Єврокомісії (Еразмус+ΚΑ3 Підтримка реформ у сфері вищої освіти) «I-Comply: Впровадження практик визнання в Європейському просторі вищої освіти відповідно до Конвенції про визнання кваліфікацій з вищої освіти в європейському регіоні)»

Україну у складі консорціуму проєкту представлено Міністерством освіти і науки України і ДП «Інформаційно-іміджевий центр» (ENIC Ukraine). До консорціуму також входять національні інформаційні центри академічної мобільності (ENIC-NARIC) Італії, Литви, Польщі та Королівства Нідерландів. У керівній групі беруть участь національні інформаційні центри академічної мобільності Естонії, Данії, Франції та Норвегії, а загальну координацію проєкту забезпечує Міністерство освіти, культури і науки та Національний інформаційний центр академічної мобільності (NUFFIC) Королівства Нідерландів.

Онлайн захід виводить цей масштабний проєкт на фінішну пряму і пропонує широкому колу стейкхолдерів ознайомитися та обговорити імплементацію Лісабонської конвенції у різних національних контекстах на прикладі кращих практик Італії, Литви, Нідерландів, Польщі та України.

Зареєструватися і взяти участь у заході можуть представники Міністерств освіти, центрів ENIC-NARIC, національних агенств із забезпечення якості освіти, рад ректорів, студентських рад та європейських парасолькових організацій. Ознайомитися з програмою онлайн заходу та зареєструватися можна за посиланням.