header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

Міжнародна онлайн-конференція «Визнання в ЄПВО: плануємо подальші кроки» за результатами проєкту Еразмус+ΚΑ3 «TPG on LRC»

Травневі дні в освітній сфері зазвичай позначені підбиттям підсумків і накресленням нових планів. Цьогоріч ENIC Ukraine у складі потужних міжнародних консорціумів завершує роботу в межах одразу двох проєктів Єврокомісії (Еразмус+ΚΑ3 Підтримка реформ у сфері вищої освіти): «I-Comply: Впровадження практик визнання в ЄПВО відповідно до Конвенції про визнання кваліфікацій з вищої освіти в європейському регіоні)» та «TPG on LRC: Тематична партнерська група B щодо імплементації Лісабонської конвенції з визнання кваліфікацій в країнах ЄПВО», та активно працює щодо реалізації нового проєкту Еразмус+ΚΑ3 «I-AR: Імплементація автоматичного визнання у мережі ENIC-NARIC».

16 квітня 2021 року в онлайн-просторі відбувся підсумковий міжнародний онлайн семінар «Підтримуємо Лісабонську конвенцію про визнання» за результатами проєкту I-Comply, а вже 25 травня 2021 року підбиватимемо в онлайн форматі підсумки проєкту TPG on LRC в межах підсумкової міжнародної конференції «Визнання в ЄПВО: плануємо подальші кроки».

До участі в онлайн конференції запрошуються всі причетні до визнання іноземних кваліфікацій.

Зареєструватися можна до 21 травня 2021 року за посиланням. Всі зареєстровані учасники отримають запрошення для під’єднання 24 травня 2021 року.

Запрошення

Програма заходу