header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

Семінар з визнання іноземних освітніх кваліфікацій для визнавачів закладів вищої освіти

Центр ENIC Ukraine запрошує фахівців з визнання іноземних освітніх кваліфікацій закладів вищої освіти, що є учасниками мережі UaReNet, взяти участь у онлайн-семінарі на тему: «Робота з іноземними освітніми документами, які походять із Західноафриканського регіону, Індії та Туреччини».

Дата та час: 27 жовтня 2023 р. о 10.00 год.

Участь безоплатна.

Семінар організовується за фінансової підтримки Ради Європи в рамках проєкту UaReNext «Імплементація Лісабонської конвенції про визнання – підтримка центрів ENIC» та за сприяння МОН.

Як зареєструватися на онлайн-семінар?

Будь ласка, завантажте лист-запрошення від ENIC Ukraine та реєстраційну форму.

Задля реєстрації надішліть на e-mail: офіційний лист за підписом уповноваженої особи та заповнену в електронному вигляді реєстраційну форму.

Напередодні онлайн-семінару на вашу електронну адресу буде надіслано посилання на трансляцію.

Телефонуйте: +38 044 484 64 25.

E-mail: news@enic.in.ua.

Увага!

Кількість учасників обмежена можливостями web-платформи.

Взяти участь у онлайн-семінарі можуть визнавачі тих закладів вищої освіти, які є учасниками Всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet. За більш детальною інформацією щодо приєднання до мережі UaReNet звертайтеся за контактами ENIC Ukraine.

Цю інформацію було створено за фінансової підтримки Ради Європи. Точка зору, висловлена автором, ні в якому разі не може вважатися офіційною думкою Ради Європи.