header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

Рекомендації

ENIC Ukraine пропонує фахівцям, що працюють у сфері освіти, ознайомитися з перекладом Рекомендації Ради Європи щодо протидії шахрайству в сфері освіти (оригінал). Політика європейського простору вищої освіти є прозорою. Кожна країна-член Європейського Союзу має докладати усіх зусиль задля протидії шахрайству в освітній сфері у всіх його проявах: підробці освітніх документів, “фабрикам дипломів”, “фабрикам акредитацій”, сервісам, що надають послуги з написання курсових, дипломних робіт тощо. Тільки спільними зусиллями можна досягти успіху в боротьбі з подібними проявами, зокрема, через всебічний обмін інформацією, використання цифрових рішень для верифікації інформації (освітніх документів, статусу закладів освіти) та постійний моніторинг діяльності шахрайських організацій в освіті.

Переклад здійснено ENIC Ukraine у рамах проєкту UaReConnect за фінансової підтримки Ради Європи “Reconnecting Ukrainian Educational Area”.


Цю інформацію було створено за фінансової підтримки Ради Європи. Точка зору, висловлена автором, ні в якому разі не може вважатися офіційною думкою Ради Європи.