header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

Нові правила здобуття вищої освіти студентами із Держави Палестина в Україні

Міністерством просвіти і вищої освіти Держави Палестина були встановлені такі нововведення щодо здобуття палестинськими студентами вищої освіти в Україні:

  1. Міністерством просвіти і вищої освіти Держави Палестина було акредитовано усі державні заклади вищої освіти України.
  1. Приватні заклади вищої освіти України можуть бути акредитовані та визнані у випадку, якщо вони визнаються Міністерством освіти і науки України та мають відповідну ліцензію та акредитацію, надані принаймні однією міжнародною організацією зі стандартизації, метрології та акредитації.
  2. Абітурієнтам із Держави Палестина для вступу до будь-якого закладу вищої освіти України достатньо мати середній бал сертифікату про середню освіту не нижче 65% та необхідно продовжувати навчання за тими самими напрямами, які вказані в сертифікаті: напрям природничих/точних наук або гуманітарний напрям.
  3. Відповідно до Рішення №35 Міністерства просвіти і вищої освіти Держави Палестина від 2018 року «Про прирівнювання дипломів, виданих не палестинськими вищими навчальними закладами» легалізація та прирівнювання дипломів про вищу освіту палестинських студентів за напрямами «медицина» та «стоматологія», виданих не палестинськими (арабськими або іншими іноземними) університетами, відбуватиметься за наявності палестинського сертифікату про середню освіту за напрямом «точні науки» або із середнім балом вище 80%.
  4. Студенти, які завершили навчання на підготовчому факультеті у закладі вищої освіти України в 2017-2018 році і вступили на навчання із середнім балом сертифікату нижче ніж 80%, можуть продовжити навчання в університетах.
  5. Навчання у закладах вищої освіти України для палестинських студентів може здійснюватися трьома мовами – українською, російською та англійською. Також, за бажанням студента при наявних можливостях дозволено навчання за англомовними програмами.

Офіційний лист Міністерства Палестини

Офіційний лист Міністерства просвіти та вищої освіти

Офіційний лист Посольства Держави Палестина від 28.08.2018