header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

Глобальну конвенцію про визнання кваліфікацій вищої освіти планується прийняти на 40 сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО

Пропонуємо ознайомитися з остаточним проєктом оригінального тексту Глобальної конвенції про визнання кваліфікацій вищої освіти англійською мовою та українською мовою (© переклад ENIC Ukraine – ДП «Інформаційно-іміджевий центр»).

ДП «Інформаційно-іміджевий центр», на який покладено функції Національного інформаційного центру академічної мобільності (ENIC Ukraine), у межах повноважень та у щільній співпраці з Міністерством освіти і науки України, від початку активно долучився до роботи над текстом Глобальної конвенції про визнання кваліфікацій вищої освіти, раундів письмових обговорень, міжурядових консультативних зустрічей і розробки остаточного проєкту цього важливого міжнародного документа.

Трансформація міжнародного університету у глобальний кампус студентів, викладачів та науковців є головною ознакою та тенденцією розвитку сучасного простору вищої освіти, в якому вже понад 5 мільйонів студентів навчаються закордоном. Обсяги та географія мобільності у галузі вищої освіти стрімко зростатимуть і надалі. Отже, постала нагальна потреба у щонайскорішому врегулюванні цього процесу на глобальному рівні.

З огляду на це, ЮНЕСКО в останні роки активізувало роботу щодо розроблення Глобальної конвенції про визнання кваліфікацій вищої освіти, яку планується прийняти на 40 сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО за участі делегації України, 12-27 листопада 2019 року у Парижі.