header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

Установча конференція Всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet

прес-реліз
Київ, 2.03.2020, 14.00-17.00

2 березня у Києві відбудеться установча конференція, присвячена заснуванню Міністерством освіти і науки України та Національним інформаційним центром академічної мобільності ENIC Ukraine (ДП «Інформаційно-іміджевий центр») всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet.

У роботі конференції візьмуть участь представники керівного складу МОН України та ENIC Ukraine, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Спілки ректорів закладів вищої освіти України, Національного Еразмус+ офісу в Україні, почесні іноземні гості і представники 85 закладів вищої освіти України, які першими прийняли рішення про приєднання до мережі.

Відкриватиме конференцію привітальною промовою заступник Міністра освіти і науки України Єгор Стадний. Також очікуються виступи почесних іноземних гостей: віце-президента Комітету Лісабонської конвенції Аллана Брууна Педерсена, директора Європейського реєстру забезпечення якості освіти (EQAR), члена керівної групи авторів Стандартів та рекомендацій щодо забезпечення якості освіти у ЄПВО (ESG) Коліна Тука, віце-президента Бюро ENIC Єннеке Локхофф та ін.

Всеукраїнська мережа з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet була заснована шляхом підписання Меморандуму про її створення та розвиток між Міністерством освіти і науки України та ENIC Ukraine 18 лютого 2020 року.

Координатором мережі UaReNet є ENIC Ukraine. Заклади вищої освіти України можуть приєднатися до мережі UaReNet та стати її повноправними учасниками після підписання протоколу про приєднання до Меморандуму. Учасники мережі отримують сертифікат та можуть використовувати символіку мережі в інформаційних цілях та поточній діяльності.

Діяльність мережі UaReNet буде спрямована на вдосконалення та розвиток процедури визнання іноземних освітніх кваліфікацій в Україні.

Основними завданнями мережі є:
- формування та поширення культури прозорого та доброчесного визнання в Україні;
- зміцнення співпраці компетентних органів з визнання в Україні;
- налагодження обміну інформацією та досвідом, популяризація взірцевих практик визнання іноземних кваліфікацій;
- дослідження та розв’язання проблемних питань у сфері визнання.

Інформацію щодо діяльності мережі UaReNet, анонси заходів та перелік учасників всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet буде розміщено на офіційному сайті координатора мережі.

Оргкомітет
Телефон для контактів: +38 (044) 484 64 25; +38 (068) 268 34 56