header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

Міжнародна зустріч експертів з визнання іноземних освітніх кваліфікацій

прес-реліз
Київ, 3.03.2020 о 9.00

За участі Міністра освіти і науки України Ганни Новосад.

3 березня 2020 року у Києві відбувається міжнародна зустріч експертів з визнання іноземних освітніх кваліфікацій за участі Міністра освіти і науки України Ганни Новосад. Тема зустрічі: «Досягнення спільної думки щодо автоматичного визнання в ЄПВО».

Зустріч здійснюється в межах проєкту Європейського Союзу Еразмус+, підтримка реформ: «I-Comply: впровадження практик визнання в Європейському просторі вищої освіти відповідно до Конвенції про визнання кваліфікацій з вищої освіти в європейському регіоні».

Європейським координатором проєкту є Міністерство освіти, культури і науки Нідерландів. Україна представлена у складі консорціуму Міністерством освіти і науки України та Національним інформаційним центром академічної мобільності ENIC Ukraine (ДП «Інформаційно-іміджевий центр)», який є організатором зустрічі від української сторони.

У роботі зустрічі задіяно високе представництво керівного складу та експертів Європейської комісії, Європейської інформаційної освітньої мережі (Eurydice EACEA), Європейського реєстру забезпечення якості освіти (EQAR), Бюро ENIC, Європейської студентської ради (ESU), профільних Міністерств країн ЄПВО, провідних центрів міжнародної мережі національних інформаційних центрів академічної мобільності ENIC-NARIC.

Українська сторона представлена на цьому заході дуже потужною командою у складі представників Директорату вищої освіти і освіти дорослих, Головного управління міжнародного співробітництва, Національного інформаційного центру ENIC Ukraine.

Це свідчить про особливу увагу до питання вдосконалення процедури визнання в Україні і намір наполегливо і плідно співпрацювати задля досягнення спільної думки щодо автоматичного визнання в Європейському просторі вищої освіти.

Оргкомітет
Телефон для контактів: +38 (044) 484 64 25; +38 (068) 268 34 56