header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

Відбувся перший семінар циклу навчань з визнання іноземних кваліфікацій для учасників UaReNet. На черзі нові навчальні заходи

24 вересня 2020 року відбувся перший в цьому році семінар циклу навчань з визнання іноземних кваліфікацій для учасників Всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet на тему «Загальнонаціональний облік свідоцтв про визнання кваліфікацій: підготовка висновків та реєстрація свідоцтв про визнання закладами вищої освіти».

Онлайн формат семінару з огляду на COVID-19 не завадив широкому колу представників ЗВО взяти участь, а провідним фахівцям ENIC Ukraine поділитися кращими практиками і знаннями щодо траєкторії розвитку і сучасних трендів у галузі визнання іноземних кваліфікацій в Україні і світі, особливостей підготовки висновків та реєстрації свідоцтв про визнання закладами вищої освіти. Учасники мали чудову нагоду зробити «роботу над помилками», отримати відповіді на свої запитання і доступ до корисних матеріалів за темою семінару.

На черзі наступні навчальні заходи циклу щодо критеріїв оцінки кваліфікації відповідно до міжнародних та освітніх правових актів, поняття «суттєва різниця» у процедурі визнання та азів роботи з іноземними документами для членів приймальних комісій. Ми вже готуємо для вас цікавинки та «зірковий склад» доповідачів, але про це – трохи згодом.

Стежте за оновленнями на нашому сайті і електронними розсилками у мережі UaReNet.