header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

Онлайн семінар для ЗВО за участі іноземних експертів з визнання: поговоримо про критерії оцінки кваліфікацій та суттєву різницю

Як з’ясувати, що здобута іноземна кваліфікація дозволить потенційному студенту опанувати певну навчальну програму у закладі освіти України? Які критерії застосувати і яким чином організувати процедуру оцінки кваліфікацій, не порушуючи норм чинного українського і міжнародного законодавства? Як визначити рівень кваліфікації та статус закладу освіти? Які відмінності у змісті і навантаженні навчальних програм можна вважати суттєвою різницею, що унеможливлює визнання іноземного документа або дозволяє визнати його лише частково або умовно? І найголовніше - як допомогти нашим потенційним студентам зберегти всю цінність здобутої кваліфікації при перетині кордонів?

Пропонуємо обговорити всі ці та інші актуальні питання стосовно визнання іноземних кваліфікацій онлайн на черговому семінарі навчального циклу ДП «Інформаційно-іміджевий центр» 24 листопада 2020 року на тему «Критерії оцінки іноземних кваліфікацій відповідно до міжнародних і національних правових актів. Поняття «суттєва різниця» у процесі визнання кваліфікації».

До участі у семінарі запрошуються фахівці ЗВО, відповідальні за визнання іноземних кваліфікацій, співробітники відділів міжнародних зв’язків і приймальних комісій та інші зацікавлені особи. Актуальні на національному та міжнародному рівні теми семінару висвітлюватимуть провідні радники з питань визнання іноземних кваліфікацій ДП «Інформаційно-іміджевий центр» та зіркова команда іноземних експертів у сфері визнання: президент Бюро Лісабонської конвенції Лука Лантеро (Італія), очільниця відділу міжнародних зв’язків Національного інформаційного центру академічної мобільності Італії (CIMEA) Сільвія Бьянко та політичний радник Національного інформаційного центру академічної мобільності Нідерландів (NUFFIC) Марійке Блом-Вестрик.

Принагідно повідомляємо, що 8 грудня 2020 року відбудеться третій у цьому році семінар циклу навчань на тему «Ази роботи з іноземними освітніми документами для членів приймальних комісій ЗВО». Зареєструватися можливо вже зараз одразу на всі семінари циклу. Кількість місць обмежена. Кінцевий термін реєстрації 16 листопада 2020 року.

Контактні особи: Ганна Веселова, Тетяна Євдокименко. Телефонуйте:+38(044) 484-64-25, електронна адреса: news@enic.in.ua.

Завантажте лист для керівників ЗВО та реєстраційну форму.