header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

Трансляція онлайн семінарів ENIC Ukraine для ЗВО України: дані свідоцтв про визнання іноземних документів про освіту в ЄДЕБО та нові форми документів про освіту

Міністерство освіти і науки України у листі № 1/9-265 від 18.05.2021 нагадало ЗВО про необхідність вчасного визнання іноземних документів про освіту до початку другого семестру першого року навчання власника документа та проінформувало, що з 1 травня 2021 року в ЄДЕБО заблоковано можливість формування замовлення документа про освіту у разі відсутності свідоцтва про визнання іноземного документа, на підставі якого здійснювався вступ.

Також, відповідно до нової форми додатка до документів про вищу освіту (наукові ступені), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25 січня 2021 року № 102, інформація про визнання іноземного документа про освіту та дані свідоцтва повинні міститися у додатку до диплома.

У квітні 2021 року ДП «Інформаційно-іміджевий центр» за підтримки Міністерства та участі ДП «Інфоресурс» у межах своїх повноважень провели онлайн-семінари для ЗВО на тему: «Дані свідоцтв про визнання іноземних документів про освіту в ЄДЕБО: нові модулі і функції» та «Запровадження нових форм документів про освіту: особливості оформлення та проблемні питання».

З огляду на численні звернення ЗВО щодо отримання матеріалів і надання роз’яснень, Центр організовує додаткову трансляцію семінарів 8 та 10 червня 2021 року з можливістю ставити запитання фахівцям у чаті й отримати доступ до відповідей та матеріалів семінарів на гугл-диску.

Зареєструватися на участь у заходах можливо вже зараз. Кінцевий термін реєстрації 3 червня 2021 року. Кількість місць обмежена технічними параметрами онлайн платформи.

Завантажте лист для керівників ЗВО із вказанням вартості участі у трансляції семінарів, програми заходів та реєстраційну форму. Після реєстрації буде надіслано детальні умови участі, проєкти договорів та актів.

За результатами навчання учасники отримають відповідні сертифікати з темою семінару і кількістю годин.

Для контактів: Тетяна Євдокименко, Тетяна Антонюк, Вікторія Челпан (реєстрація та інші організаційні питання) та Закірова Еліна (з питань оформлення договорів та актів).

Телефонуйте: +38(044) 484-64-25.

Електронна адреса: news@enic.in.ua.