header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

Підсумки роботи онлайн-семінару з визнання

27 жовтня 2023 року Командою ENIC Ukraine було проведено онлайн-семінар присвячений роботі з іноземними освітніми документами, які походять із Західноафриканського регіону, Індії та Туреччини, для досвідчених визнавачів-практиків, заклади вищої освіти яких є учасниками Всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet.

Онлайн-захід відбувся за фінансової підтримки Ради Європи в рамках проєкту «Імплементація Лісабонської конвенції про визнання – підтримка центрів ENIC» UaReNext.

Першою слово взяла директор ENIC Ukraine Вікторія Сергієнко, яка ознайомила учасників заходу із процесом та результатами роботи команди Центру над проєктом UaReNext, а також акцентувала увагу учасників на важливих моментах в роботі кожного визнавача.

Досвідчені фахівці ENIC Ukraine ознайомили учасників онлайн-семінару із практичною роботою у рамках Всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet, особливостями роботи з освітніми документами, які походять із Західноафриканського регіону, Індії та Туреччини, надали відповіді на актуальні запитання. Під керівництвом фахівців Центру визнавачі ЗВО попрацювали у воркшопах: розглянули та детально проаналізували практичні кейси із зразками іноземних освітніх документів, які походять із вищезгаданих країн.

Ознайомтеся із матеріалами семінара:

Програма семінару

Презентація «Про мережу UaReNet», Тетяна Євдокименко

Презентація «Робота з освітніми документами з Індії», Тетяна Вагіна

Презентація «Робота з освітніми документами із Західноафриканського регіону»,
Юлія Гавриленко

Презентація «Робота з освітніми документами з Туреччини», Віталій Прудкий

Відеозапис семінара на youtube-каналі

Прес-реліз за підсумками семінару

Методичні рекомендації

Центр ENIC Ukraine продовжує разом з вами працювати задля нашої спільної Перемоги та європейського майбутнього! До нових зустрічей!


Цю інформацію було створено за фінансової підтримки Ради Європи. Точка зору, висловлена автором, ні в якому разі не може вважатися офіційною думкою Ради Європи.