header-ua

Національний інформаційний центр
академічної мобільності
ENIC UKRAINE

Путь на сайте

Відновлення роботи Центру

Любі українці і друзі України!

Наша команда радо повідомляє про відновлення роботи в умовах воєнного стану!

З 21 березня 2022 року наші фахівці відновили роботу київського офісу, який здійснює прийом відвідувачів з врахуванням безпекової ситуації в Києві та режиму комендантського часу.

5 квітня 2022 року відкрито представництво Центру в м. Тернопіль, де здійснюється прийом документів для проставлення апостиля та інших способів верифікації українських документів про освіту.

Від самого початку віроломного російського вторгнення на наші рідні терени ми всі наполегливо працюємо аби попри надважкі обставини життя продовжувалося, і кожний на своєму місці, в межах своєї компетенції і покликання, віддано і ефективно працював заради миру, заради нашої перемоги, заради безперервності важливих аспектів мирного життя у надважких, мінливих і непередбачуваних умовах повномасштабної війни.

Наш обов’язок - забезпечити максимально відкритий доступ наших громадян і всіх власників українських кваліфікацій до продовження освіти і до ринку праці у нашій рідній країні та у будь-якому куточку світу, без перешкод і обмежень.

Ми віримо, що кожен учень, студент, науковець, фахівець зможе повернутися у мирну Україну або вільно подорожувати світом зараз і після того, як переможемо, докладати всіх зусиль до відновлення і зміцнення нашої вільної квітучої країни.

Ми не маємо жодного сумніву, що перемога буде за нами, за правдою, за справедливістю, за добром і світлом.

Чекаємо на вас і бажаємо всім нам мирного неба і перемоги.

Слава Україні!